Leona Michálková

Svou kadeřnickou kariéru zahájila v roce 2006. Zkušenosti sbírala v řadě prestižních salonů v ČR i v zahraničí (London Million Hairs, Sasson Academy, Hob Salon). Prošla řadou školení – například v Toni&Guy, u Petry Měchurové, nebo u Paula Michela.

 

V letech letech 2005 – 2017 čtyřikrát zvítězila a čtyřikrát byla druhá v soutěži Goldwell Colour Zoom Challenge. Uspěla i v celosvětových kolech této soutěže – v Londýně, New Yorku a v Las Vegas, kde byla dvakrát druhá. Několikrát byla v nominacích Czech and Slovak Hairdressing Awards – v roce 2019 zvítězila v kategorii dámský komerční účes a zároveň získala titul kadeřník roku.V roce 2022 vybojovala pre-nomination na soutěži International Hairdressing Awards a v roce 2023 se stala vítězkou CZ Global Creative Awards. 

Má bohaté zkušenosti s vytvářením svatebních i plesových účesů. Její specialitou jsou náročné barvicí techniky, včetně extrémně technologicky náročných zesvětlovacích technik. Spolupůsobí i v oblasti TV produkcí, filmu a reklam.

 

„Na mé práci mám nejradši rozmanité možnosti barvení, a to, jak lze barvu podtrhnout kreativním střihem. Ve svém oboru se neustále vzdělávám a zdokonaluji a tím posouvám i své vlastní hranice. Moje práce je mým koníčkem a spokojený klient, či úspěch na soutěži, jsou tím hlavním oceněním.“