Filozofie

Naším cílem je především spokojený zákazník. Každému našemu klientovi či klientce věnujeme maximální pozornost a péči. Chceme, aby se u nás každý cítil dobře a odcházel s dobrým pocitem, že jeho nový účes mu sedí a bude ho rád nosit.

Neustále se vzděláváme v nových trendech a přístupech, ke kterým ale nepřistupujeme dogmaticky – nejde nám o reprodukci účesových trendů, ale o úpravu vlasů na míru každému člověku tak, aby mu účes seděl jak z hlediska typu a kvality vlasů, tak i vzhledem k jeho či její individualitě, životnímu stylu, povaze či životní fázi ve které se zrovna nachází.

Náš přístup k péči o vlasy souzní s produkty vlasové kosmetiky KEVIN.MURPHY, kterou v salonu požíváme. Je to značka, která si zakládá na kvalitě a přírodním původu. Je šetrná k vlasům i k životnímu prostředí.

Chceme, aby návštěva našeho salonu předčila očekávání, aby zákazník odcházel s pocitem, že o něj bylo pečováno a že mu byla věnována pozornost, kterou si zaslouží. Jen takový závěr bereme jako úspěch a věříme, že proto se k nám zákazníci vrací.