AIPP Paris Awards 2020 / 2021

AIPP je jednou z nejprestižnějších světových kadeřnických soutěží, kterou organizuje Mezinárodní asociace profesionálních kadeřnických magazínů. Hodnoceny nejsou jen samotné účesy, ale i celkové umělecké pojetí kampaní, kterých se každoročně sejde k tisícovce. Týmu Roberta Starého se podařilo již devětkrát umístit mezi top finalisty, v roce 2023 získali spolu s Markem Metelkou druhé místo v kategorii pánských účesů za kampaň BE MATURE.

International Hairdressing Awards®

Prestižní světová soutěž založená kadeřníky pro kadeřníky, jejímž cílem je poukázat na ty nejlepší z oboru. Vítěze v osmi kategoriích vybírají světové kadeřnické špičky.

V roce 2022 se podařilo Leoně Michalové a jejímu týmu postoupit mezi finalisty.

Kevin.Murphy Tournament

Značka vlasové kosmetiky Kevin.Murphy přišla s oceněním, které má za cíl vyzdvihnout salony, které značku používají, jsou špičkami ve svém oboru, a mohou být inspirací pro ostatní. V roce 2021 i 2022 zvítězil tým Salonu v celosvětové konkurenci ve dvou kategoriích – Best SALON AVERAGE a BEST SALON TOTAL.

Global Creative Awards

Nová podoba soutěže Color Zoom ma podtitul – představivost, kreativita a inspirace. Letošní ročník v roce 2023 za ČR vyhrála Leona Sluková a reprezentovala tak naši zemi na finále v Chicagu, kde se umístila mezi top finalisty.

One Shot Hair Awards

Celosvětová a velmi transparentní soutěž probíhající na Instagramu, kam bývá přihlášeno kolem 300 tisíc účesů v různých kategoriích. Do letošního top finále 2023 byla vybrána i kolekce BE MATURE Robert Starého a Marka Metelky.

Color Zoom

Světové kadeřnické kreativní soutěže pod taktovkou značky Goldwell se úspěšně účastnila Leona Sluková. Color Zoom představuje spojení módy a kadeřnického umění precizního barvení.

Haidressing Awards Czech & Slovak

V Čechách bezpochyby nejznámější kadeřnická soutěž, která má za mnoho let vybudované renomé. Za dobu působení Salonu získaly naše kadeřnice a kadeřníci 15 vítězství v různých kategoriích a celkem 49 nominací. Od roku 2019 se tým Salonu rozhodl Czech & Slovak Hairdressing Awards neúčastnit a zaměřit se více na světové soutěže s mezinárodním dosahem.