Jana Morávková

V průběhu své kadeřnické kariéry absolvovala mnohá školení v Praze, v Itálii a také v Nizozemí. V pražském Make-Up Institute Prague působila jako účesová školitelka a od roku 2013 je také školitelkou značky KEVIN.MURPHY. Součástí týmu Salonu je od roku 2011, v roce 2013 se spolupodílela na tvorbě autorské CLARITY SHOW Salonu Roberta Starého ve Vídni a uvedení nových barev IGORA SCHWARZKOPF PROFESSIONAL na trh. Dnes se kromě své práce s klienty Salonu věnuje spolupráci s českými módními návrháři a na týdnech módy.

Má bohaté zkušenosti s vytvářením svatebních i plesových účesů. Její specialitou pak je trvalá, prodlužování a zhušťování vlasů (6 let byla hlavní školitelkou prodlužování pro firmu Balmain), melíry, baleyage a náročné precizní barvení.

„Na mé práci mám nejradši, když klient odchází spokojený. Často k nám jdou lidé, které opravdu trápí nějaký vlasový problém a je skvělé umět jim udělat správnou diagnostiku a vybrat a doporučit vhodné produkty. Výsledek mé práce je pak viditelný, a to je opravdu super. Pokud bych ale měla vybrat to, co mě baví nejvíce, pak je to koloristika a trvalá ondulace.“